Telefon
WhatsApp
Sorumlu SİZSİNİZ BAŞKANIM ...

Yeri geldi sustuk yeri geldi sahiplendik, gelinen noktanın baş sorumlusu hiiiç kusura bakmayınız Sizsiniz Başkanım. Paranıza ve Size yazık, güvendiklerinin de hem Sana hem de Samsunspor a attıkları okkalı kazıktır.

İsmail Başkanlı süreçlerde dahil, ne sezon başları ne de devre araları kulübümüze yakışmayacak transferleri doldurdunuz. 

En parasız zamanda bile transferde bu kadar rezalet olmadı. Neden biliyor musunuz? Çünkü bu lig için bu ligin adamlarını getirdiler, yokluk içinde kaç kez play Of oynattılar. 

Eeee... Şimdi???  

Futbolda ülkemiz seviyesinden düşük ülkelerde adam izleyip garip garip transferler yaptınız. 

Yazık Başkanım gerçekten yazık. Üzülen kaybeden Siz ve Biz Taraftarlar, kazanan ve umurunda olmayanlarda durumdan çıkar elde edenler Sizi kötü yönlendirenler.
İşte senin kadronda iyi oyuncun olsa bile yapılan vasat transferler içinde onlarda rezil oluyorlar. 

Sakat yada cezalılar olunca hiç bir alternatifin yok. Tolcay gibi Talha gibi oyuncular ilk on bir adamı olamaz. Hatta kurtarıcı olarak sonradan oyuna da atılamaz. Yazık yaaa... Nereden tutsanız elde kalır bir pozisyondayız.

Fuat hocaya gelince... Malzeme neyse kimler transfer edildiyse onları sürdü sahaya... Hoca istifa etsin söylemlerini doğru bulmuyorum. Bu malzemeyi en iyi şekilde nasıl kullanacaksak kullanacağız artık.

Gerek hocanın gerekse futbolcuların eksiklerini pazartesi akşamı Yücel Çolak hocamızın yorum ve analizleri eşliğinde ekrana taşıyarak eleştirelim.

Haftaya beş maçtır kazanamayan Erzurum B.B. deplasmanı daha zor geçecek. Bizler yapıcı olalım diyoruz ama sizin aldığınız sonuçlar can yakıcı oluyor arkadaşlar. 

Umarım daha fazla üzülmeyiz....

Bu arada attığım başlık Yüksel Yıldırım ı yıldırma çabası içerinde olanları gaza getirmesin. Kimsenin değil mevcut Samsunspor Kulüp Başkanının yanında ve destekçisiyiz..
                          Saygılarımla 
                                         Selamet ATLI

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

ddv

Yazarlarımız

Samsun Nöbetçi Eczaneler