Telefon
WhatsApp
FATİH TERİM YILPORTA MÜDÜR OLSA.!!

Alınan kötü sonuçların ardından Mehmet Altıparmak ile yollar ayrıldı. 

Şimdi düşünüyorum da, aynı hatalar ardından gelen başarısızlıklar ama sonuçta fatura hocaya kesiliyor.  

Bir kulüpte hep aynı eksikler ve hatalar oluyorsa suçlu neden hoca?

Yapılan transfer iyi çıkınca, kim aldıysa helal olsun bunu transfer edene deyince, ben sebep oldum diyenden  geçilmiyor. Kötü çıkınca ise ben aldım diyebilecek yürekli bir idareci göremiyoruz.

Şimdi sıralayalım.!!!

Her sezon kadro yenilemekle oluşan istikrarsızlık...

Lig başlamadan sakat oyuncuları doldurup kulübün revire dönüşmesi...

Yine kulübümüzün her sezon olduğu gibi bu sezonda Menajer oyunlarına gelmesi...

Kulüpte disiplin var mı? Sorumluluk alan var mı? Yanlışa yanlış diyebilecek, başkanı doğru yönlendirebilecek idareci var mı?

Sadece Samsunspor formasını giymiş başkanlığını yapmış bu takım için tekerlekli sandalyeye mahkum kalmış bir ismin vefatı sonrası şu koca Samsunspor  camiamız Kulüpte bir tören organizasyonunu düzenleyememişse bunun sorumlusu Siz değil Sizin güvenip görev verdiklerinizdir. Size saygılıyız, bunu Siz neden düşünmediniz demiyoruz, Siz zaten yoğunsunuz başkanım ama sonuçta serzenişlerden Siz rahatsız oluyorsunuz...

Başkanın etrafındakiler para için mi reklam için mi yoksa Samsunspor için mi kıvranıyor önce bunu çözmeli başkanımız...

Şimdi sayın başkanım...

Kulüp A.Ş olabilir ama holding gibi yönetilemez... Futbol kulübünün futbol akıllarına ihtiyacı vardır. Yoksa yönettiğinizi zanneder sonra zararını çekersiniz başkanım... 

Kulüp içerisinde sanki halen Size karşıt ve sabote eden birileri var. Oradaki kangrenin halen tedavi edilmediğini düşünüyorum... 

Gelişinize çok sevinen Taraftara lütfen bu takım benim değil SİZİNdir diyerek yaklaşım gösterin. 

Benim param benim Takımım gibi söylemlerden Taraftar rahatsız. Bunları ben uydurmuyor çoğunluk Taraftarın düşüncelerini Sizinle paylaşıyorum Başkanım. 

Geçen sezon şampiyonluk kıl payı kaçtıysa, sadece sorun olan oyuncuları gönderip nokta transfer yapmak varken aynı ligde biz neden bu kadar transer yapma gereği hissettik. 

Geçen sezon az gol yiyen bir takımken ve en iyi savunma bizde derken gereksiz yere yapılan transferler sonucunda ligin en çok gol yiyen takımı hâline geldiysek suçlu, sizin kanınıza girip adam gibi adamları göndermenize ve gereksiz transferleri yaptıranlardadır...

Haaa... derseniz dışarıdan benim menajer ekibim var ben aldım derseniz hatayı yapan Sizsiniz... 

Yine söylüyorum.. Sizin bu şehirde bu işi bilen futbol akıllarına ihtiyacınız var başkanım.

Ne sizin nede Taraftarın üzülmesine razıyız. 

Emeklerinizin karşılığı bu olmamalı.

Dünya çapında bir iş adamı olduğunuzu gururla söylüyoruz. Ama futbolu ben bilirim, benim param, transferi ben yaparım algısıyla devam ederseniz, Sizde Taraftarda üzülmeye devam eder.

Bir örnek Başkanım...

Türk futbolunun en iyi Teknik direktörlerinden birini mesela Fatih Terim'i Yılport şirketinize müdür yapsanız şirkette çok daha başarılı mı olursunuz acaba..?

Eğri oturup doğru konuşalım... Kulübümüzde sorun gerçekten gelen hocalar mı? Yoksa kulübü profesyonellerin yönetmesi gerekirken bankamatikçilerin yönetmesi mi.?

Seni seviyoruz Başkanım... Doğru kişilerle doğru işler yaparak ne sizin nede 

Samsunsporun zarar görmesini isteriz...

Saygılarımla...
Selamet ATLI

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız

Samsun Nöbetçi Eczaneler