Telefon
WhatsApp
CAN ÇEKİŞTİK !!!

Mücadele dakika 65’te Fofana’nın şık gollüyle tamamlandı ve Samsunspor’umuz zorda olsa 1-0 kazanmasını bildi.

İlk yarı her iki takım açısından da keyifsiz, mücadele ve seyir zevki düşük şekilde geçti.

İkinci yarı yine keyif vermeyen şekilde devam ediyordu ki sahneye Fofana çıktı ve şık vuruşuyla skor tabelasını değiştirdi.

Dakika 67’de 10 kişi kalan Manisa fk takımı beraberliği yakalayabileceği pozisyonları bulmasına rağmen bu pozisyonları gole çevirmeyi başaramadı.

10 kişi kalan bir takıma bu kadar pozisyon veriyor olmamız veya baskı yiyebiliyor olmamız normal mi ? Bence hiç normal değil.

Bir kaç oyuncumuza değinmek istiyorum.

Yasin’in ne yapmaya çalıştığını anlayan var mı ? Yada ilk yarıdaki Yasin sadece bana mı farklı geldi. Sanki kırmızı kart yemek için uğraşıyor gibiydi ki Fuat hocanında ikinci yarı oyundan çıkarma sebebinin bu olduğunu düşünüyorum.

Yasin’in oyundan çıkması ile birlikte oyuna dahil Fofana iyi ve istekli oynadığında takıma daha fazla katkı verecek gibi gözüküyor.

Yine oyuna sonradan dahil olan Saviçeviç sakat olmadığı sürece ilk 11’deki yerini almalı.

Kevin Boli ve Recep Burak Yılmaz’ın yokluğunda forma şansı bulan Yunus Emre ÇİFT kardeşimiz hepimiz tarafından alkış topladı ve sanki yıllardır A takım forması giyiyor gibiydi, gururlandık. Umarım Fuat hocamız formayı hakedene verir ve kim daha fazla mücadele ediyorsa onun yanında olur.

Nurullah ASLAN uzun süren kulübe bekleyişinin ardından tekrar  kaledeki yerini aldı. Aykut bir daha formayı ne zaman alır bilemem ama Nurullah uzunca bir süre bırakmayacak gibi.

Bu takımda yedek bile olamayacak Allattin nasıl oluyorda ilk 11’de başlıyor aklım almıyor maalesef. Bir sonraki maçtan itibaren yedek kalmalı.

Galibiyete tabiki sevinelim ama lütfen abartmayalım ortada halaa bir takım görüntüsü yok.

İnşallah milli ara hem Fuat hocanın takımı daha iyi tanıması ve kaynaşması, hemde futbolcularımızın Fuat hocanın sistemine alışması açısından takımımıza iyi gelecektir.

Güzel günleri umutla beklemeye devam ediyoruz.

Kalın sağlıcakla.

Zafer KÖSE

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız

Samsun Nöbetçi Eczaneler