Telefon
WhatsApp
Topsakal: Samsun'un projelerinin takipçisi olacağız

Samsun'un gelişmesi ve büyümesi için taşın altına elini koyan her sanayicinin her zaman yanında olacaklarını belirten Topsakal; "Benim insanıma ekmek veren, istihdam sağlayan ve işçinin, emekçinin yanında olan her iş insanımız bizim baştacımızdır." dedi.
Samsun'u hiç bir alanda yanlış bırakmayacaklarını sözlerine ekleyen Topsakal: "Benim hemşehrilerim bizleri meclise "sorunlarımızı çözün" diye gönderiyorsa bize düşen de onların helal oylarının hakkını vermektir. Biz gece gündüz çalışacağız  Samsunla yatıp Samsunla kalkacağız. Hiç bir vatandaşımızın endişesi olmasın." diye konuştu.

"BEN HALKIN FERASETİNE GÜVENİYORUM" 

Seçimlere bir haftalık bir süre kaldığını sandığa giderken herkesin elini kalbine koyarak oyunu vermesini istediğini belirten Topsakal; "Üreten, kalkınan, büyüyen, gelişen, dünyada ses getiren ve ciddi bir duruş gösteren Cumhur İttifakına mı oy verecekler? Yoksa "bu hükümet gitsin, ülke bitsin gitsin" diyen bir anlayışa mı? Ben halkımızın ferasetine güveniyorum. Sandıkları patlatacaklar ve Cumhur ittifakını yeniden iktidar yapacaklar." diyerek sözlerini tamamladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız

Samsun Nöbetçi Eczaneler