Telefon
WhatsApp
TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ MARKUS GISDOL AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Teknik Direktörümüz Markus Gisdol, "Bu hafta Bitexen Antalyaspor ile evimizde önemli bir müsabaka oynayacağız. Rakibimizin son maçlarını izledim ve izlediğimde bireysel ve taktiksel anlamda iyi bir takım olduklarını gördüm. Bizde Yılport Samsunspor olarak bu karşılaşma için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. En iyi şekilde onların karşısına çıkacağız.

Transfer sorularına üzerine, "Öncelikle şunu söylemem gerekiyor. Özellikle ara transfer döneminde transfer yapmak zor. Bunu sizde biliyorsunuz biz de aynı şekilde öyle düşünüyoruz. Biz kendimiz bu transfer süreci başladığında bir liste belirledik ve gerekli pozisyonlara ne tür takviyeler yapmamız gerektiği hakkında konuştuk. Tabi bu durumun gerek Başkanımız Yüksel Yıldırım ve Futbol Direktörümüz Fuat Çapa için zor olduğunu biliyorum. Böyle bir dönemde oyuncu göndermek ve oyuncu almanın zor oluyor.

Benito Dirk Raman'ı kadromuza kattığımız için çok mutluyum. Kendisine çok fazla baskı yapılmaması gerektiğini düşünüyorum. Hiçbir oyuncu yeni bir kültür, ülke ve takıma geldiğinde yüzde yüz hazır bir şekilde hemen adapte olamayabiliyor.

Biraz zaman vermemiz gerekiyor kendisine. Zaman verdiğimiz takdirde de en kısa sürede gerek antrenman çalışmalarına, gerek takımdaki ikili ilişkileri geliştirmek olsun bunlara alışması kısa bir zaman alacaktır.

Bugün ara transfer döneminin son günü, belki son bir transfer daha yapabiliriz. Ama şunu da unutmayalım, biz bu kadro ile 25 puan topladık. Tabii ki de kadronuza kaliteli oyuncular almak, yeni transferler gerçekleştirmek istiyorsunuz. Bu da benim istediğim bir şey ama içinde bulunmuş olduğumuz durum sebebiyle de bu biraz zor" ifadelerini kullandı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

ddv

Yazarlarımız

Samsun Nöbetçi Eczaneler