Telefon
WhatsApp
Mehmet Yazıcı, Merkez Medya’da!

Samsun Güncel Haber, Fıstık FM, Merkez FM ve Güncel TV’nin de içinde bulunduğu yayın organlarını kapsayan Merkez Medya Grubu Genel Yayın Yönetmenliğine Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı getirildi.

ANADOLU ORTAK YAYIN PLATFORMU
Ulusal ve yerel basında birçok başarıya imza atan usta gazeteci Mehmet Yazıcı’ya bir süre önce de ulusal kanal BRTV’den yayınlanacak olan Anadolu Yayın Platformu sabah haber kuşağını sunma görevi verilmişti. Bu kapsamda kurulan Anadolu Yayın Platformu, aralarında Güncel Haberin de bulunduğu Türkiye genelinde 10 farklı ilin medya gruplarından oluşuyor.  Merkez Medya Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Yazıcı’nın hafta içi her sabah saat 8-10 arası Samsun Güncel Haber stüdyolarından sunacağı, “Mehmet Yazıcı ile Türkiye’nin Gündemi” Digitürk, D-Smart ve Türksat 4 A gibi tüm uydulardan dünyanın dört bir yanından izlenebilecek.


MERKEZ MEDYA İLE YOLA DEVAM
Bu transferle medyada yeni bir dönemin başladığına işaret eden Medya Merkezi imtiyaz sahibi Cüneyt Turguter, mesleğinde önemli başarılara imza atmış, deneyim sahibi Sayın Yazıcı’yı bu isabetli kararından dolayı kutluyorum. Gücümüze güç katacağından şüphemiz yok. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum" dedi. Merkez Medya’nın Genel Yönetmeni ve Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı da gelişen teknolojiyle birlikte medyada bilinen tüm doğruların değiştiğini belirterek, “Bu gelişen yeni duruma ayak uyduranlar yola devam edecekler. Ancak gelişimin farkında olmayan, yeni medyayı kavrayamayan ve aynı toplumsal çıkar için bir araya gelemeyenler yok olup gidecekler” dedi. 
MERKEZ MEDYA

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız

Samsun Nöbetçi Eczaneler