Telefon
WhatsApp
Havza Belediyesi araçlarını YKS için adaylara tahsis etti

Havza Belediyesi ÖSYM tarafından düzenlenen Yükseköğretim Kurumları Sınavının (YKS) boyunca hizmet araçlarını adaylara tahsis etti.

Havza Belediyesince, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından düzenlenen Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) ilçede giren adaylar için iki boyunca araç tahsis edildi.

Havza Belediyesi hizmet araçları, iki gün sürecek YKS maratonu için sınav merkezlerine giden adayları sınav merkezlerine taşıdı.

Havza Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda ayrıca, Zabıta ekipleri tarafından özellikle ilçe dışından gelen adaylara okul adreslerini bulmaları konusunda da yardımcı olundu.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz yapmış olduğu açıklamada sınava giren tüm adaylara başarılar dileyerek; “ İki gün boyunca belediyemize ait hizmet araçları adaylarımızın hizmetinde olacak.”dedi.

Öte yandan Havza Belediyesi tarafında okul önlerinde öğrencilerin bekleyen ailelere su ikramında bulunuldu.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, adayların sınav merkezlerine geç kalmalarının önüne geçmek için uygulamaya başladıklarını belirterek; “Bu kapsamda sınava girecek adaylar için araçları seferber ettik. Öğrencilerimizi sınav merkezlerimize yetiştirmek için elimizden gelen her türlü gayreti göstermekteyiz. Ayrıca öğrencilerinin heyecanına ortak olan ve okul önlerinde öğrencilerini bekleyen ailelerimize de iki gün boyunca su ikramımız devam etti. Sınava giren tüm adaylarımıza başarılar dilerim.”dedi.

 
 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

ddv

Yazarlarımız

Samsun Nöbetçi Eczaneler