Telefon
WhatsApp
Gülle’den Havza Belediye Başkanı İkiz’e ziyaret

Başkan İkiz’in makamında gerçekleşen görüşmede AK Parti Genel Başkan Danışmanı Akif Gülle İkiz’i tebrik ederek başarılar dildi. Gülle; “Rabbim utandırmasın, halkımıza hizmet için çıkmış olduğun bu yolda başarılar diliyorum. Tecrübesi ve çalışkanlığı ile  Sayın Başkanım ilçesine önemli hizmetlerde bulunacaktır.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise ziyaretinden ötürü Gülle’ye teşekkür ederek; “Her zaman desteğini yanımızda gördüğümüz büyüğümüz AK Parti Genel Başkan Danışmanımız Sayın Akif Gülle’ye ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte ilçemiz için çalışacağız.”dedi.

Başkan İkiz’i ayrıca Samsun Ticaret İl Müdürü Kürşat Turpçu ile Samsun Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Selahattin Altunsoy ziyaret ettiler.

İkiz ziyaretçileri ile Havza Organize Sanayi Bölgesinde yürütülen çalışmalar ile ilçenin ekonomik ve ticari anlamada gelişmesi adına yapılabilecek çalışmalar hakkında istişarelerde bulundular.

Ziyarette Samsun Ticaret İl Müdürü Kürşat Turpçu ile Samsun Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Selahattin Altunsoy Başkan İkiz’e hayırlı olsun temennilerini ileterek başarılar dilediler.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız

Samsun Nöbetçi Eczaneler