Telefon
WhatsApp
CANİK BELEDİYESİ MEMURLARINA SDS MÜJDESİ

Bir süredir devam eden SDS için imzaları Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’nın makamında Belediye Başkanı Sandıkçı ve Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli tarafından atıldı.

Atılan imzaların ardından bir açıklama yapan Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli bir süredir devam eden görüşmelerin olumlu sonuçlanmasından dolayı Bem Bir Sen ailesi olarak mutlu olduklarını ifade ederek; “ “Memurlarımız ve sendikamız adına imkanlar dahilinde en iyi şartlar ile her zaman çalışanının yanında olduğunu gösteren ve elinden gelenin en iyisini yaparak SDS’ye imza atan Belediye Başkanımız Sayın  İbrahim Sandıkçı’ya yürekten teşekkür ederim. Karşılıklı atmış olduğumuz imzalara ile Canik Belediyesinde görevli memur arkadaşlarımız ilk kez SDS’den faydalanacaklar. İmzalanan sözleşme ile kazanılan maddi ve sosyal haklar ile çalışan kardeşlerimize önemli katkılar sağlayacak. Sözleşmemizin belediyemiz üyelerimize, ailelerine hayırlar getirmesini temenni ediyoruz. Bizlerde Bem Bir Sen üyeleri olarak her zaman başkanımızın yanında ve halkımızın hizmetindeyiz. SDS Canik Belediyemizde görevli memur kardeşlerimize hayırlı ve bereketli olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ise göreve geldiği günden bu yana her zaman çalışandan yana olduğunu belirterek; “İmkanlarımız dahilinde tüm çalışanlarımızın yanındayız. İnşallah ilçemize her zaman olduğu gibi birlikte hizmet edeceğiz. Sendikamıza çalışanların hakları konusunda göstermiş olduğu hassasiyetten ötürü teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. İlk kez imzaladığımız sözleşmenin çalışanlarımıza ve belediyemize hayırlı olsun. Oransal olarak imza atılan aldığımız SDS temmuz ayı itibarı ile yükselecek olup çalışanlarımıza hayırlı olsun.” dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız

Samsun Nöbetçi Eczaneler